CIEKAWY KONKURS !

Jesteś tu: » Strona główna » CIEKAWY KONKURS !

CIEKAWY KONKURS !

Dnia 23 stycznia (piątek) o godz. 10:00 odbył się konkurs „Słynne budowle Ameryki Północnej”, organizowany przez Zespół Szkół Nr 2 („Budowlanka”).
Celem konkursu było upowszechnienie i pogłębienie wiedzy młodzieży o znanych i ciekawych budowlach w USA oraz propagowanie zainteresowania historią architektury i geografią.

Tematyka konkursu dotyczyła sławnych budowli w Ameryce Północnej, a od uczestników wymagana była wiedza dotycząca historii powstania budowli, ich formy architektonicznej, dziejów oraz przeznaczenia w przeszłości i obecnie.
Konkurs był przygotowany i przeprowadzony przez organizatorów bardzo profesjonalnie (była to jego II edycja) i przebiegał w bardzo miłej atmosferze. W oczekiwaniu na wyniki uczniowie obejrzeli interesujący film przygotowany przez szkolną telewizję, poświęcony sukcesom uczniów w bieżącym roku szkolnym.
W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów naszej szkoły. Drugie miejsce zajął  Łukasz Jeruzal Ib a trzecie Agnieszka Matyjasek IId. Wyróżnienie otrzymali: Bartek Cichocki Ib, Jakub Czajkowski Ic i Maja Wąs Ic.
                                                                                                         Serdecznie gratulujemy!