Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy uczniów » Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych


rok szkolny 2017/2018

Izabela Niewadzi -     język polski        opiekun p. Agnieszka Pazderska
Aleksandra Szala -    język polski       
opiekun p. Katarzyna Bryła
Michał Kowalski -       język angielski  
opiekun p. Magdalena Grabiec
Aleksandra Kowal -   język angielski  
opiekun p. Dorota Barańska- Balin
Iga Niebudkowska-   język francuski  
opiekun p. Karina Kateusz Dominik
Konrad Grunt -           matematyka     
opiekun p. Beata Okręt
Aleksandra Szala-     matematyka   
opiekun p. Beata Okręt
Anna Cichocka -         fizyka
                opiekun p. Andrzej Witek
Konrad Grunt-            geografia         
opiekun p. Renata Olszańska
Aleksandra Szala -    georafia           
opiekun p. Renata Olszańska
Kamil Szwagierczak- informatyka  
opiekun p. Renata Nowacka


rok szkolny 2016/2017

 

 

 

Kamila Dąbrowska  -       język polski                  opiekun p. Piotr Wąs

Jakub Konat          -         język rosyjski               opiekun p. Wojciech Kita

Łukasz Jeruzal  -              język angielski             opiekun p. Edyta Walas
Maja Wąs           -              język angielski              opiekun p.

Przemysław Utnik  -        geografia                        opiekun p. Anna Lenart
Kacper Chamera-             matematyka                opiekun  p.  Beata Okręt
Maja Wąs-                          matematyka                opiekun p.  Beata Okręt
Konrad Wojda-                   matematyka               opiekun p.
Aleksandra Kasprzyk-      matematyka               opiekun p. Agnieszka Stajek

rok szkolny 2015/2016

 

 

 

 

 

Natalia Kuziemka  -       język polski                    opiekun p. Ewa Młodawska

 

Jacek Januszewski  -    historia                            opiekun p. Dorota Grabowska

Jakub Cichocki  -            język angielski               opiekun p. Wioletta Szwarc- Rupala

Jakub Orczyk  -               język niemiecki             opiekun p. Ewa Stasiak- Korpak



rok szkolny 2014/2015

 

 

Natalia Kuziemka  -       język polski                    opiekun p. Ewa Młodawska

Hieronim Łapa  -            język polski                    opiekun p. Ewa Młodawska

Karol Szypniewski  -      historia                           opiekun p. Dorota Grabowska

Paweł Dymara  -            język angielski               opiekun p. Michał Wasilewski

Jakub Cichocki  -           język angielski               opiekun p. Michał Wasilewski

Kacper Mazur  -             matematyka                   opiekun p. Beata  Okręt

 

 

rok szkolny 2013/2014

 

Grzegorz Waliszczak –     chemia                          opiekun p. Bożena Uss

Grzegorz Waliszczak –     geografia                      opiekun p. Anna Lenart

Aleksandra Żuk –             język niemiecki            opiekun p. Ewa Stasiak-Korpak

Mateusz Pawlicki  -          geografia                       opiekun p. Anna Lenart

Krzysztof  Łapan   -          informatyka                  opiekun p. Renata Nowacka

Krzysztof  Łapan  -          matematyka                   opiekun p. Beata Okręt

Aleksandra Perczak -      język polski                   opiekun p. Monika Zborowska

Hieronim Łapa -               historia                          opiekun p. Dorota Grabowska

Karol Szypniewski -         historia                          opiekun p. Dorota Grabowska

Grzegorz  Waliszczak  - XXXIII Olimpiada Kultury Antycznej i Języka  

                                         Łacińskiego

 

rok szkolny 2012/2013

 

Grzegorz Waliszczak  -     język angielski        opiekun p. Edyta Walas

Grzegorz Waliszczak -      biologia                    opiekun p. Barbara Szymańska

Grzegorz Waliszczak –     geografia                  opiekun p. Anna Lenart

Grzegorz Waliszczak -     informatyka             opiekun p. Małgorzata Lis

Jan Jakub Starzomski  -   geografia                       opiekun p. Anna Lenart

Katarzyna Jamróz  -          język polski                  opiekun p. Wanda Szałapska

Katarzyna Jamróz  -          język niemiecki            opiekun p. Ewa Stasiak-Korpak

Katarzyna Jamróz  -          biologia                         opiekun p. Edyta Czarnecka

Alicja Turczyńska  -           język polski                  opiekun p. Wanda Szałapska

Maciej Kwiatkowski  -       chemia                           opiekun p. Bożena Uss

Julia Koniewicz  -               historia                          opiekun p. Dorota Grabowska

 

rok szkolny  2011/2012

 

Jan Jakub Starzomski –    język polski            opiekun Ewa Młodawska

Małgorzata Kolasa –         język polski             opiekun Katarzyna Bryła

Aleksandra Dąbrowska – język angielski        opiekun p. Wioletta Szwarc -Rupala

Krzysztof Łapan –            język angielski         opiekun p. Edyta Walas

Grzegorz Waliszczak-      historia                     opiekun p. Małgorzata Kożuchowska

Piotr Biernacki –              historia                     opiekun p. Małgorzata Kożuchowska

Grzegorz Waliszczak  -   informatyka              opiekun p. Małgorzata Lis

 

 

rok szkolny  2010/2011

 

Magdalena Gałek –       język niemiecki       opiekun p. Ewa Stasiak- Korpak

Dominik Stasiak –         język angielski        opiekun p. Magdalena Grabiec -Gębura

Jan Jakub Starzomski -język angielski         opiekun p. Edyta Walas

 

 

rok szkolny  2009/2010

 

Patryk Gębusia –           matematyka                opiekun p. Halina Wójcicka -Sendys

Katarzyna Kolasa –       język angielski            opiekun p. Agnieszka Gondek

Szymon Kochanowicz – historia                       opiekun p. Małgorzata Kożuchowska

 

rok szkolny  2008/2009

 

Aneta Kowalczyk –            język polski              opiekun p. Ewa Młodawska

Anna Praszyńska  -            język polski             opiekun p. Agnieszka Pazderska

Kamil Wątroba  -               historia                      opiekun p. Dorota Grabowska

Anna Kara –                       geografia                  opiekun p. Anna Lenart

Jakub Tokarski –               geografia                   opiekun p. Anna Lenart

 

 

 

rok szkolny  2007/2008

 

Jakub Filipczak –               matematyka           opiekun p. Beata Okręt

Mateusz Dyjach –               historia                   opiekun p. Małgorzata Kożuchowska

 

 

rok szkolny  2006/2007

 

Katarzyna Sadrak  -         historia                      opiekun p. Dorota Grabowska

Katarzyna Sadrak  -         język angielski          opiekun p. Anna Woskowicz

 

 

rok szkolny  2005/2006

 

Wojciech Majewski –       matematyka           opiekun p. Beata Okręt

Wojciech Majewski –       fizyka                      opiekun p. Barbara Stańczak

Bartłomiej Dudkiewicz – fizyka                      opiekun p. Barbara Stańczak

Karol Klauziński –           historia                    opiekun p. Małgorzata Kożuchowska  

Agata Kopińska  -            język angielski        opiekun p. Anna Woskowicz

Małgorzata Pucułek–       biologia                    opiekun p. Edyta Czarnecka

Marta Pędzik  -                 biologia                    opiekun p. Edyta Czarnecka

 

rok szkolny  2004/2005

 

 

Tomasz Wojsa –       geografia                     opiekun p. Anna Lenart

Ewelina Janik –       matematyka                opiekun p. Halina Wójcicka – Sendys

Bartłomiej Dudkiewicz – matematyka       opiekun p. Beata Okręt

 

rok szkolny  2003/2004

 

 

Grzegorz Wodyński – język angielski         opiekun p. Wioletta Szwarc

Sergiusz Nowak –       język angielski         opiekun p. Edyta Walas

Agata Kopińska –      język angielski          opiekun p. Edyta Walas

Karol Cecot –             matematyka              opiekun p. Adam Konstantynowicz

Anna Ulikowska –      historia                     opiekun p. Elżbieta Mozal

Grzegorz Jedynak –   informatyka             opiekun p. Małgorzata Lis

Roman Kowalczyk-    język niemiecki        opiekun p. Ewa Stasiak

 

rok szkolny  2002/2003

 

Michał Kargul  -          fizyka                        opiekun p. Kazimierz Zybała

Michał Kargul  -          matematyka             opiekun p. Beata Okręt

Jacek Sosnowski –      język polski               opiekun p. Ewa Młodawska

Izabela Bimek –          język polski               opiekun p. Agnieszka Pazderska                           

Marcin Słowik –          informatyka              opiekun p. Małgorzata Lis                            

Kamil Suska –             informatyka              opiekun p. Małgorzata Lis

Sergiusz Nowak –       język angielski           opiekun p. Edyta Walas

Katarzyna Budzeń -   język angielski           opiekun p. Agnieszka Gondek