Zajęcia pozalekcyjne 2017/18

Jesteś tu: » Strona główna » Zajęcia pozalekcyjne 2017/18

 

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Poniedziałek

Godzina rozpoczęcia i zakończenia

Nazwisko i imię prowadzącego

Tytuł zajęć

Sala

13.35-14.20

Pazderska Agnieszka

Zajęcia otwarte z języka polskiego dla klas II i III.

s.26

14.30-15.15

Pazderska Agnieszka

Zajęcia otwarte z języka polskiego dla klas II i III.

s.26

13.35-14.20

Prawdzik Lidia

Zajęcia otwarte z matematyki dla klas II

s.7

13.35-14.20

Bryła Katarzyna

Zajęcia otwarte z języka polskiego

s.31

13.35-14.20

Okręt Beata

Koło matematyczne dla klas II

s.30

13.35-14.20

Walas Edyta

Zajęcia otwarte z języka angielskiego

s.17

14.30-15.15

Witek Andrzej

Zajęcia otwarte z fizyki

s.28

15.25-16.05

Witek Andrzej

Koło fizyczne

s.28

15.20-16.05

Kita Wojciech

Zajęcia otwarte z języka rosyjskiego

P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

Godzina rozpoczęcia i zakończenia

Nazwisko i imię prowadzącego

Tytuł zajęć

Sala

12.20-12.40

Waliszewska Danuta

Szkolne Koło Caritas

s 19

12.40-13.25

(wg potrzeb)

Walas Edyta

Szkolny Klub Samorządowy

s.17

13.35-14.20

Wasik Danuta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

13.35-14.20

Szwarc-Rupala Wioletta

Zajęcia otwarte z języka angielskiego

 C1/C2

14.25-15.05

Lis Małgorzata

Zajęcia otwarte z zajęć technicznych i informatyki

s.25

15.15-16.00

Szymańska Barbara

zajęcia otwarte z biologii, koło ekologiczne

s.22

 

 

 

 

 

Środa

 

Godzina rozpoczęcia i zakończenia

Nazwisko i imię prowadzącego

Tytuł zajęć

Sala

7.55-8.40

Wasik Danuta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

12.20-13.20

Waliszewska Danuta

Szkolne Koło Caritas

s19

12.35-13.20

 Lipka Tomasz

Gry zespołowe i tenis stołowy

s.gimn.,

s. tenisowa

12.20-13.25

Bryła Katarzyna

Szkolny Klub Samorządowy

s.31

12.40-13.25

Bochenek Anna

Zespół taneczny

 

13.00-14.00

Nowacka Renata

Koło Przyjaciół Biblioteki

biblioteka

13.35-14.20

Bochenek Anna

Przygotowanie do zawodów lekkoatletycznych

s.gimn.

13.35-14.20

Okręt Beata

Koło matematyczne klasy III

s.30

13.35–14.20

Cebula Teresa

Tenis stołowy

s.gimn.

13.35-14.20

Barańska-Balin Dorota

Zajęcia otwarte z języka angielskiego

C2

14.20-15.05

Rycąbel Teresa

Chór szkolny

s.8

14.30-15.15

Kowalska Monika

Zajęcia sportowe, sobota-wyjścia na mecze siatkarek KSZO Ostrowiec

s.gimn.

14.30-15.15

Czerwonka Elżbieta

Zajęcia otwarte z matematyki dla klas III

s. 33

14.30-15.15

Czarnecka Edyta

Zajęcia otwarte z biologii kl. II

s. 22

15.15-16.00

Kateusz-Dominik Karina

Koło języka francuskiego

s.18

 

 

 

 

 

Czwartek

Godzina rozpoczęcia i zakończenia

Nazwisko i imię prowadzącego

Tytuł zajęć

Sala

7.00-7.45

Grabowska Dorota

Koło historyczne

s.29

7.00-7.45

Sadowski Michał

Zespół wyrównawczy z języka angielskiego dla klas III

C1

7.55-8.40

Prawdzik Lidia

Zajęcia otwarte z matematyki dla klas II

s.7

13.00-14.00

Przytuła Agnieszka

Koło Przyjaciół Biblioteki

biblioteka

14.30-15.15

Cebula Teresa

Gry zespołowe

s.gimn.

14.30-15.15

Surowiecki Zbigniew

Koło historyczne

s.27

15.15-16.00

Czekaj Marzena

Zajęcia otwarte z informatyki

s.24

15.20-16.50

Stasiak-Korpak

Koło języka niemieckiego

s.26

 

 

 

 

 

Piątek

Godzina rozpoczęcia i zakończenia

Nazwisko i imię prowadzącego

Tytuł zajęć

Sala

7.00-7.45

Zborowska Monika

Zajęcia otwarte z języka polskiego

s.8

7.00-7.45

Sadowski Michał

zajęcia otwarte z języka angielskiego dla klas II i III

C1

13.30-14.30

Klepacz Agnieszka

Zajęcia otwarte  plastyczno - florystyczne

s. 17

14.30-15.15

Lenart Anna

Zajęcia otwarte z geografii

s. 23

14.30-15.15

Czerwonka Elżbieta

Zajęcia otwarte z matematyki dla klasy II

s.33

14.35-15.20

Jaroszek-Kozioł Katarzyna

Zajęcia otwarte z chemii dla klas II i III

s.32

termin ruchomy

Grabiec Magdalena

Koło fotograficzne (osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do opiekuna koła)